All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer mass produces high-quality plastic red brown PP pipe fittings tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.9 B16.28 MSS SP43 MSS SP75 Hastelloy C276 Elbow BW Pipe Fitting Smls 90 Degree Elbow
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Elbow |
| Material: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
Fittings Customized Size For Pipe Connection Duplex Stainless Steel 304 316 32750 31803 90D Elbow
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Elbow |
| Material: | C276 32750 31803 32250 32760 |
Mss Sp-97 CS A105 SS304 316 8"X1" 10" 12" 3000lbs 6000lbs Weldolet
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Weldolet |
| Material: | A105 SS304 SS304L SS316L S31803 S32750 S32760 |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Flange Blind Welding Neck Slip On Flanges A105 GradeI ,Grade2 Carbon Steels flange B16.5
| Material: | A105 GradeI ,Grade2 Carbon Steels |
|---|---|
| Packaging Details: | PLY-WOODEN CASE |
| Delivery Time: | 10days |
Forged Pipe Fitting Carbon Steel Weldoflange BW A105N MSS SP 97 OUTLET PIPE FITTING
| Product Name: | Carbon Steel Weldoflange |
|---|---|
| Product Type: | Weldoflange |
| Connection: | BW |
ASTM Round SA 815 Stainless Steel Elbow Fitting UNS S 32760
| Product Name: | Stainless Steel Bend |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Type: | Elbow,Tee,Reducer,Cap,Flange,Pipe |
Alloy Steel Forgings Flanges And Fittings ASTM AB564 NO660 For Petroleum / Power
| Material: | ASTM AB564 |
|---|---|
| Size: | 1-60inch |
| DN: | 15-1500 |

