All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
ASTM AB564 Forged Butt Weld Flanges 1-48 Inch with 150-2500# Class , Wooden Cases Package
| Material: | ASTM AB564 |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| Class: | 150-2500# |
Pipe Fitting PL Flange Nickel Alloy Steel Monel 400 1" SCH40 RF ASME B16.5
| Type: | PL Flange |
|---|---|
| Material: | Monel 400 |
| Color: | Sliver |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
90 Degree Seamless Hastelloy C276 Pipe Fitting Elbow Nickel Alloy Elbow
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Elbow |
| Shape: | Equal |
Fast Shipping Butt Welding Long Radius 90 Degree Elbow ASME B16.9 316l 304 Stainless Steel Pipe Fitting
| Size: | 1/2 Inch |
|---|---|
| Leg Height: | 4.5~10.5 |
| Package: | Wooden Case/Pallet/Carton |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Excellent Ductility Elbow Stainless Steel Fittings 304 317L 316TI 2205 316l
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
Pipe Fittings Quick Connect Couplings Stainless Steel 304 / 316 Npt / Bsp Threaded
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Coupling |
| Size: | Customized Size |
Carbon Steel Seamless Pipe Threaded Fittings Socket Stainless Steel Coupling
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Place Of Origin: | Shanghai, China |

