All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api seamless pipe ] match 2648 Products.
Swivel Flange 2 Inch Stainless Steel Flange Swivel Rotary Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange Dn50 High Pressure Flange Stainless Steel Swivel Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
Good Quality 304 316 Stainless Steel Cast Fitting 45 60 90 Elbow
| Thickness: | Standard Schedule |
|---|---|
| Surface: | As Customer's Requirement |
| PackingAccording Customer's Requesment: | Plastic Bag+Carton,plywood Case Or Pallet, |
70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Stainless Steel Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
MIL-C-1726F Copper Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
1500LB BL Flange RF Round Shape ASTM A182 F904L Steel Forge Flanges Highly Durable 12 inch Diameter Forge Flange
| Delivery Time: | 15-35 Days |
|---|---|
| Type: | Blind,weld Neck Flange,threaded,Pipe Flange,socket Welding |
| Packing: | Inner Poly Bag,Plastic Bag+Carton,plywood Case Or Pallet,According Customer's Requesment |
SCH80 1-24'' Strength Durability Smooth Flow B366 stainless steel Butt Weld Fittings Tee
| Temperature Rating: | Up To 1000°F |
|---|---|
| Technique: | Forged |
| End: | BE |
Manufacturer's Carbon Steel A105 Weld Neck Flange ISO ANSI JIS DIN Forged Available
| Features: | High Strength |
|---|---|
| Port: | Shanghai |
| Strength: | High |
Factory Hreaded Cap Cast Iron Stainless Steel Female Metal Threaded Fitting
| Head Code: | Round/ Hex/ Square |
|---|---|
| End Type: | Threaded |
| Tikeness: | 5S-XXS |
ASTM A403 WP304 Structural Steel Bars Customized Outer Diameter Corrosion Resistance
| Steel Grade: | Stainless Steel 304/316L |
|---|---|
| Type: | Seamless,round Pipe / Tube |
| Standard: | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |

