All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
Customized Size Sch40 C276 Elbow Ansi B16.9 Hastelloy Pipe Fittings For Industry Connection
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Elbow |
| Material: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
Hastelloy Pipe Fittings For Industry Connection Customized Size Sch40 C276 Elbow Ansi B16.9
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Elbow |
| Material: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
METAL 1" Stainless Steel Pipe Fittings 90 Long Radius Degree Elbow
| Packaging Details: | in plastic bags then in bundles |
|---|---|
| Delivery Time: | 15workdays |
| Payment Terms: | T/T or Western Union or LC |
Excellent Ductility elbow Stainless steel fittings 304 317L 316TI 2205 316l Stainless steel fittings
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
B366 WP1925N UNS N08926 1-24" Alloy926 Super Austenitic Stainless SteelWelding Pipe Concentric Reducer Fittings
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
High Quality Stainless Steel 12X18H10T Pipe Fitting Bend 180 Degree SR elbow
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Technics:: | Casting |
| Shape:: | Reducing, Equal |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # Stainless Steel Pipe Fitting Equal Tee Stainless Steel Cross
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
CF8 Cf8m Stainless Steel Sanitary 304 316 Three Way Pipe Fitting Tri Clamp Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Socket Stainless Steel Coupling Carbon Steel Seamless Pipe Threaded Fittings
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Place Of Origin: | Shanghai, China |

