All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
DN150 6" Socket Weld Flange 600# ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 6'' |
Welding Neck Super Duplex Flanges 1 Inch Stainless Steel Material High Performance
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1 INCH |
Professional Forged Steel Flanges Welding Neck For Machining Equipment
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1" |
1/2" Size Forgings Flanges And Fittings Class 150 Pressure ASTM A312 UNS S30815
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1/2" |
Sch5s - Schxxs Forged Steel Flanges 3/4" Size Welding Neck For Oil Industry
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Type: | WELDING NECK |
| Size: | 3/4" |
Weld Neck Flange Dimensions 300 Forged Steel Flanges B16.5,B16.47A,B16.47B
| MaASTM B564 UNS N08367 Welding Neck FlangeterialType 01,PN10 WN,SO,Bind,SW,A182 F53 Alloy Steel Flan: | UNS N08810 Alloy Steels Flange B16.5 |
|---|---|
| Packaging Details: | PLY-WOODEN CASE |
| Delivery Time: | 10days |
Dn100 4 Inch Stainless Steel Pipe Flanges Rf 600# Socket Weld A182 Material Grade
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 4" |
Flange Blind Welding Neck Slip On WN SO Flanges Alloy 400,Inconel 625/ UNS N06625/2.4856
| Material: | Flange Blind Welding Neck Slip On WN SO Flanges Alloy400,Inconel 625/ UNS N06625/2.4856 |
|---|---|
| Packaging Details: | PLY-WOODEN CASE |
| Delivery Time: | 10days |
But Weld Fittings Reduer / Tee / Lap Joint Stub End 12 Inch DIN 1.4301 1.4401
| Size: | 1/2’’~48’’(Seamless);16’’~72’’(Welded) |
|---|---|
| Wall Thickness: | Sch5~Sch160\XXS |
| Delivery Time:: | 30Days |
High Quality Flange Russian Standard Gost 12821-80 Pn6 Floor Flange Welding Neck Flanges
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |

