All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
Forged Pipe Fitting Sockolet Olet Socket UNS S31803 32750 32760 SS304 316 CS Weldolet
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Material: | A105 SS304 SS304L SS316L S31803 S32750 S32760 |
| Size: | Customized Size |
ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Nonstandard Stainless Steel 2507 WNRF Flange Forgings Flanges And Fittings
| Type: | WN Flange |
|---|---|
| OD: | 9.5 To 219mm |
| Class Rating: | 150#~2500# |
ASTM A815 UNS S32750 1 - 48 inch threaded socket welding swage Nipple
| Product Name: | ASTM A815 UNS S32750 1-48 Inch Threaded Socket Welding Swage Nipple |
|---|---|
| Size: | 1/8-8" |
| Material: | Stainless Steel |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 1/2' 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B 16.9 Tee Stainless Steel Buttweld Fittings Nickel Alloy Steel Alloy 6251-48 Inch
| Product Name: | Super Duplex Uns S32750 |
|---|---|
| Size: | 1-48 Inch |
| Material Grrade: | UNS S32750 UNSS32760 |
Pipe Fittings Copper Nickel 90/10 Reducer Tee ASME B16.9 1'' SCH40
| Product Name: | Copper Nickel 90/10 Tee |
|---|---|
| Standard: | ASME/ANSI B16.9 |
| Thickness: | Sch5~Sch160\XXS |
Cross Socket Weld Stainless Steel 2 Inch 3000# Fittings For Oil Water
| Outer Diameter: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |

