All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld reducer ] match 2547 Products.
Forged Threaded Elbow 3/4" For Machinery 3000# ASTM A182 F304 90°
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 F304 |
| Size: | 3/4" |
Seamless Buttweld Fittings SS 316Ti S31635 Mss Sp43 Stub End Street Elbow Stainless Steel Tube 8X6 Concentric Reducer
| Packaging Details: | WOODEN CASES |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms: | T/T |
Brass Fittings Bushing Welded UNS70600 NPT Thread Copper Pipe Fittings Bushing Forged Fittings
| Standard: | 90/10 |
|---|---|
| Material: | Stainless SteelCooper |
| Type: | Bushing |
ASME B16.11 2000# 3000# 6000# 9000# Stainless Steel High Pressure Pipe Fittings Socket Weld Threaded Tee
| Packaging Details: | WOODEN CASES |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms: | T/T |
Welding Stainless Steel Stub End Pipe Fitting With ASTM A403 316L Standard
| Standard: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Outside Diameter: | 1/2"-- 48" |
6 Inch Welded / Forged Pipe Fittings UNS S32205 S31803 2205 2507
| Product Name: | Tobo Outlets |
|---|---|
| Material: | UNS S31803\S32750\S32760\S32205 |
| Size: | (1/8"-24") |
Cold Drawn Stainless Steel Welded Pipe High Strength For Pharmaceutical Industries
| Product Name: | TEE |
|---|---|
| Product Type: | Steel Pipe |
| Grade: | 200 Series &300 Series &400 Series |
Stainless Steel Weld Fittings Short Stub End UNS S31803 UNS S32750 UNS S32760
| Size: | 1-48 Inch / DN15-DN1200 |
|---|---|
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc |
| Thickness: | SCH: 5s, 10s, 40s, 80s, 10, 20, 40, STD, 60, 80, XS, 100, 120, 140, 160, XXS & NS Available With NACE MR 01-75 |
China manufacturer hot sale stainless steel pipe fittings Sample Customization 304/316 1/8"-4" Stainless Steel tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
SCH40 1-24'' High Precision Nickel Alloy B366 WPNICMC Incoloy 825 Socket Welding Tee
| Product Name: | Nickel Alloy Steel Pipe |
|---|---|
| Type: | Nickel Pipe |
| Shape: | Round Shape |

