All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
Forged Steel Flanges Socket Welding Flange 1'' ASTM A 182 F304H 300#
| Product Name: | Socket Welding Flanges |
|---|---|
| Outer Diameter: | 1'' |
| Pressure: | Class300 |
ANSI B16.5 BLIND Forged Fittings And Flanges STD CLASS 300 20'' A105 150#
| Product Name: | Blind Flange |
|---|---|
| Size: | 20'' |
| Pressure: | CLASS 300 |
Socket Weld Fittings Steel Pipe Flanges Cl 600 Pressure Asme B16.5 Standard
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 3/4" |
DN150 6" Socket Weld Flange 600# ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 6'' |
Welding Neck Super Duplex Flanges 1 Inch Stainless Steel Material High Performance
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1 INCH |
Professional Forged Steel Flanges Welding Neck For Machining Equipment
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1" |
1/2" Size Forgings Flanges And Fittings Class 150 Pressure ASTM A312 UNS S30815
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1/2" |
Sch5s - Schxxs Forged Steel Flanges 3/4" Size Welding Neck For Oil Industry
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Type: | WELDING NECK |
| Size: | 3/4" |
Copper Reducing Tee C X C X C Copper Pipe Fittings ASME B16.22
| Material: | Copper |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Size: | Customized Size |
C70600 Copper Nickel 90/10 Elbow 90 Deg 1/2 " SCH 10S elbow fittings
| Material: | Copper Nickel 90/10 |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |

