All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt welded pipe fittings ] match 3860 Products.
ASME BPE Standard ety Sanitary Butt Weld Fittings Straight Equal Tee Fitting 1/4" ~ 6"
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Popular Custom Quality Butt-Welding Socket Welding Threaded Tee Joint Pipe Tube Stainless Steel Tee Pipe Fittings
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
ASTM B16.9 A403 WP321H Butt Weld Eccentric Reducer
| Product Name: | Reducer |
|---|---|
| Size: | 2''x4'' |
| Standard: | ASME B16.9 |
C276 Nickel Alloy Pipe Fittings C276 Butt Weld Tee Piping Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless Steel Sanitary Butt Weld Fittings Eccentric Elbow Tee Pipe Fitting 1/2"-6"
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Welsure Stainless steel B16.9 butt-weld ends tee stainless steel tube fittings
| Model Num 1%22ber: | 1" |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Head Code: | Round |
Butt Weld Fitting Stainless Steel Concentric / Eccentric Reducer Pipepipe Fittings
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal & Reducing |
| Connection: | Welding |
C70600 CuNi 9010 Copper Nickel Butt Welding Fittings 90 Degree Long Radius Elbow
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Butt Welded Elblw Carbon Steel Pipe Fittings Factory Price Carbon Steel Grade Standards
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Place Of Origin:: | China |
| Model Number: | 1-24" |
Pipe Fitting Butt Weld Big Size Elbow Customized Stainless Steel Seamless 90 Degree
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |

