All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt welded pipe fittings ] match 3860 Products.
Socket Weld Fittings Steel Pipe Flanges Cl 600 Pressure Asme B16.5 Standard
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 3/4" |
DN150 6" Socket Weld Flange 600# ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 6'' |
Dn100 4 Inch Stainless Steel Pipe Flanges Rf 600# Socket Weld A182 Material Grade
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 4" |
Welding Neck Super Duplex Flanges 1 Inch Stainless Steel Material High Performance
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1 INCH |
Professional Forged Steel Flanges Welding Neck For Machining Equipment
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1" |
1/2" Size Forgings Flanges And Fittings Class 150 Pressure ASTM A312 UNS S30815
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1/2" |
Sch5s - Schxxs Forged Steel Flanges 3/4" Size Welding Neck For Oil Industry
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Type: | WELDING NECK |
| Size: | 3/4" |
Stainless Steel Cast Hexagonal Bushing Factory Direct Pricing Ideal for Threaded Fittings & Pipe Connections
| Types: | Seamless |
|---|---|
| Appliciation: | Petroleum, Chemical, Machinery, |
| Standards: | ASME B16.9, MSS SP-43, EN 10253-4, DIN 2605, GOST 17375 |
SCH 80 ASTM A403 WP316L Stainless Steel Equal Butt Welding Tee For Gas Oil
| Material Grrade: | Equal Tee |
|---|---|
| Size: | SCH 80 |
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc |
254SMo 31254 Stainless Steel Elbow 45 Degree / 90 Degree Pipe Elbow ASME B16.9
| Product Name: | Stainless Steel Bend |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Type: | Bend Elbow |

