All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forgings flanges and fittings ] match 3201 Products.
150# ASME-B16.5 ASME Alloy 32760 Forged Steel Flanges 10 Inch 300lb RF
| Product Name: | BL WN Flange |
|---|---|
| Size: | 10'' |
| Pressure: | CL150 |
sch5s - schxxs 4'' class150 Forged Steel Flanges ASME B16.5 / WN Flange
| Product Name: | Welding Neck Flanges |
|---|---|
| Size: | 4'' |
| Pressure: | Class150 |
Welding Neck Forged Steel Flanges For Pipeline 12'' ASME A182 F53
| Product Name: | Welding Neck Forged |
|---|---|
| Size: | 1/2''-60'' |
| Pressure: | Class150 |
DN 150A 10KG Slip On Flange Forged Steel Pipe Flanges JIS RF 150#
| Product Name: | Slip On Flange |
|---|---|
| Material: | A105 |
| Size: | DN150A |
Slip On Super Duplex Stainless Forged Steel Flanges DN100 SO FF 18'' 150# A182 F316L ASME B16.5
| Product Name: | Slip On Flange |
|---|---|
| Size: | 18'' |
| Pressure: | 150LB |
Copper Nickel Alloy Forged Steel Flanges CuNi 70/30 cl300 STD 36'' B16.9 Welding
| Product Name: | Forged Flange |
|---|---|
| Product Type: | Copper Nickel Alloy Flanges |
| OD: | 36'' |
Pipeline Forged Steel BL Flanges STD CLASS 300 6'' UNS S32760 B16.5
| Product Name: | Blind Flange |
|---|---|
| Size: | 6'' |
| Pressure: | CLASS 300 |
Class 300 4'' ASME A182 F53 Steel Flanges ASME B16.5 UNS S32750
| Product Name: | Welding Neck Forged |
|---|---|
| Size: | 1/2''-60'' |
| Pressure: | Class300 |
ASME B16.5 Alloy 32760 ASME SB407 NO8800 Weld Neck Flange Forged 1/2'' - 60'' 150lb
| Product Name: | Welding Neck Flanges |
|---|---|
| Size: | 1/2''-60'' |
| Pressure: | 150lb |
CuNi 70/30 WN Copper Nickel Forged Steel Flanges ASME B16.5 3'' 150lb
| Product Name: | Welding Neck Flanges |
|---|---|
| Size: | 3'' |
| Pressure: | 150lb |

