All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forgings flanges and fittings ] match 3201 Products.
Factory Price Weld Neck Flange 300#-1500# Super Austenitic Stainless Flange B649 N08926 For Pipe Industry
| Pressure: | 300#-1500# |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Head Code: | Round |
ANSI B16.5 Weld Neck Flange 600#-1500# Stainless Steel A182 Grade F347H Flange For Pipe Industry
| Connection: | Welding |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Packing: | Wooden Case |
China Factory ANSI B16.5 Weld Neck Flange 600#-1500# Stainless Steel 401 Flange For Pipe Industry
| Model Num 1%22ber: | 1"-24" |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Head Code: | Round |
MIL-C-1726F Copper Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
600#-1500# Stainless Steel A182 Grade F347H ANSI B16.5 Weld Neck Flange
| Connection: | Welding |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Packing: | Wooden Case |
ANSI B16.5 Weld Neck Flange 600#-1500# Super Austenitic Stainless Flange
| Model Num 1%22ber: | 1" |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Head Code: | Round |
China Hot ASTM A403 / A403M WP316 Long Radius Elbow 4'' 90 Degree Elbow Stainless Steel Pipe Fitting
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |
Metal ASTM A403 Grade WP304 Sch-STD ASME B16.9 Pipe Fittings Stainless Steel Butt Welding 48" CAP
| Thickness: | Ordinary 0.2mm ;Thickening 0.4mm |
|---|---|
| Package: | Wooden Case, Pallet, Etc |
| Easy To Install: | Yes |
Factory Hreaded Cap Cast Iron Stainless Steel Female Metal Threaded Fitting
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Name Product: | Pipe Cap |
| Surface Treatment: | Pickling, Sand Blasting, Galvanizing |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

