All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ pipe reducer fittings ] match 3595 Products.
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Plumbing Supplies Stainless Steel Pipe Fitting Eccentric Concentric Reducer
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Welsure Stainless steel B16.9 butt-weld ends tee stainless steel tube fittings
| Model Num 1%22ber: | 1" |
|---|---|
| Connection: | Welding |
| Head Code: | Round |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 1/2' Reducer Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 2' Reducing Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Welsure 304 Stainless Steel Threaded Rod Reducer Coupling Factory Goods Forged Fitting
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Technics: | Forged |
| Head Code: | Round |
Grades GR1 GR2 GR3 GR5 GR7 GR9 GR12 Titanium Pipe Fittings as Pressure Piping fitting
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
Butt Weld Fitting SS Stainless Steel Butt Welded Fitting Pipe Lap Joint Stub End
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
C71500 ASME B16.9 Eccentric Reducer Butt Welding Reducer Sch 40
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Material: | Alloy Steel |
| Type: | Seamless Reducer |
TOBO Customized Titanium Alloy Swage Nipple ASTM B861 GR2 2'' X 1'' SCH10S X SCH40S Forged Pipe Fittings
| Standard: | ASME B16.9 |
|---|---|
| Color: | Black,white |
| Material: | ASTM B861,Titanium Alloy |

