All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api seamless pipe ] match 2648 Products.
JIS G3454 / 57 S400 / TPY Mariloy 90 DEG LR Elbow , OD10 Inch WT 13MM
| Product Name: | 90 DEG LR Elbow |
|---|---|
| Size: | 10'' |
| Standard: | JIS G3454/57 |
ASTM A312 UNS S30815 253MA Flange 8 Inch 300 BL Welding Neck Flange
| Size: | 1/2-48 Inch |
|---|---|
| Material Grrade: | S30815 Elbow |
| Type: | Seamless Or Weld |
S30815 Stainless Steel Elbow WN flange ASTM B16.9 Class150 - Class 2500
| Size: | 1/2-48 Inch |
|---|---|
| Material Grrade: | S30815 Elbow |
| Type: | Seamless Or Weld |
DN32 1-1/4" SCH40 Butt Weld Fittings Black Color For Oil ANSI B16.5 Equal Shape
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Type: | 90 Deg Elbow |
| Size: | 1-1/4" |
High Pressure ASTM A234 Butt Weld Fittings Stable Performance For Power Industry
| Material: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| Type: | 90 Deg Elbow |
| Size: | 3" |
Black Butt Weld Fittings Short Radius 45D Elbow 5" Sch40 Plain Carbon Steel Material
| Material: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| Type: | 90 Deg Elbow |
| Size: | 5" |
ASTM A234 WPB Butt Weld Fittings STD Thickness ASME B16.9 Equal Shape
| Material: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| Size: | 6" |
| Thickness: | STD |
2“ 90° Elbow Short Radius ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| Head Code: | Round,Square,Hexagon |
|---|---|
| Packing: | Inner Poly Bag,Plastic Bag+Carton,plywood Case Or Pallet,According Customer's Requesment |
| Shape: | Equal,ROUND,Equal & Reducing |
Socket Stainless Steel Tee UNS S30400 Sch80 3/4 Inch Equal Tee Forged Fittings
| Standard: | ASME B16.9 |
|---|---|
| Color: | Black,white |
| Material: | Stainless Steel |
RF ASTM A182 F316/F316L B16.51 1/4" CL900 BL Flange
| Logo: | Customized Logo |
|---|---|
| Product Name: | Flange |
| Keyword: | Steel,A105,NPT Threaded Blind Flange,weld Neck Flange Ansi 150 Rf,Titanium |

