All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api steel pipe ] match 4471 Products.
Rotary Joint Flange Swivel 2" Stainless Steel Copper Nickel 70/ 30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Flange Swivel 2" Stainless Steel Rotary Joint Copper-Nickel 70/30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
2" Stainless Steel Flange Swivel Rotary Joint Copper-Nickel 70/30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
10 In Ansi B16.5 Cl900 Forged Steel Swivel Ring Flange Astm A181 Gr 70
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange 2 Inch Stainless Steel Flange Swivel Rotary Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange Dn50 High Pressure Flange Stainless Steel Swivel Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
Carbon Steel Elbow 90 deg seamless butt welding fittings
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Technics: | Seamless |
China Wholesales Carbon Steel / Stainless Steel NPT Female Threaded Hydraulic Pipe Fitting Elbow
| Standard: | ASTM A815 GRADE UNS S32750/UNS S32760 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Socket Weld |
High Quality Elbow Customized SMLS CS ASTM A234 ASME B16.9 Butt Weld Pipe Fitting
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Butt Welded |
Stainless Steel SS Hose Connector Y Type Tube 1/4 Barb Splicer Joint Coupler Adapter Pipe Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

