All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api steel pipe ] match 4471 Products.
Stainless Steel Sanitary 304 316 Three Way Pipe Fitting Stainless Steel Food Grade Clamp Tri Clamp Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless Steel Threaded Connecter Side Outlet Industrial Tee Pipe Fittings Cross 4 Way Casted Lateral Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
1/2inch BSP NPT Plumbing Materials Stainless Steel Threaded SS304 / 316 Pipe Fittings Tee For Water Supply
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Sfenry Forged Carbon Steel A105 Socket Weld 3000 LB Pipe Fittings Half Coupling
| Application: | Petroleum, Chemical, Power, Gas, Metallurgy, Shipbuilding, Construction, Etc. |
|---|---|
| Certificate: | ISO 9001:2008, PED 97/23/EC, AD 2000-Merkblatt W0, API 6A |
| Coating: | Black, Galvanized, Epoxy |
ASTM B16.9 SS 304 316 Pipe Fitting Stainless Steel Reducer MT23
| Application: | Petroleum, Chemical, Power, Gas, Metallurgy, Shipbuilding, Construction, Etc. |
|---|---|
| Certificate: | ISO, API, CE, Etc. |
| Connection Type: | Butt Weld |
Female Adapte Pipe Stub End Fittings Seamless Sanitary Level Welding Stub End
| Material: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| Size: | 1-48 Inch |
High Pressure Stainless Steel Straight Double Ferrule Compression Pipe Joint
| Material: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| Size: | 1-48 Inch |
ASTM B466 Uns C70600 CuNi 70/30 Copper Nickel Seamless Pipe
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Material: | Alloy Steel |
| Type: | Round Tube |
Ansi B16.9 Dn250 Pn10 304 316 904L Stainless Steel Flanges Short Butt Weld Pipe Fitting Seamless Stub End Sch10 Flange
| Material: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| Size: | 1-48 Inch |

