All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api steel pipe ] match 4471 Products.
2"FLANGE, BL, FF, CL2500LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 20S,Factory Direct Sale
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Thickness: | Standard Schedule |
3"FLANGE, BL, FF, CL300LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 20S,Factory Direct Sale
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Name: | Flanges |
4"FLANGE, BL, FF, CL600LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 20S,Factory Direct Sale
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
5"FLANGE, BL, FF, Factory Direct Sale,CL2500LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 20S
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
6"FLANGE, BL, TG, Factory Direct Sale,CL900LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 40S
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
| Thickness: | Standard Schedule |
7"FLANGE, BL, TG, Factory Direct Sale,CL1200LB,ASTM A350 LF1,ASME B16.5,THICKNESS 80S
| Surface: | As Customer's Requirement |
|---|---|
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
| Thickness: | Standard Schedule |
Long Radius 45 Degree Elbow 1" S-10S ASME-B16.9 ASTM A403WP S31254 Seamless
| Name: | 45 Degree Elbow |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Equal |
Swivel Flange With Toothed Hose Shank For Connecting With Another Hose Closely
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
1" Swivel Flange With Toothed Hose Shank For Connecting With Another Hose Closely
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Hose Shank For Connecting 1" Swivel Flange With Toothed With Another Hose Closely
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |

