All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ api steel pipe ] match 4471 Products.
Swivel Flange With Another Hose Closely Hose Shank For Connecting 1"With Toothed
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange SS321 With Toothed Hose Shank For Connecting With Another Hose
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange With Another Hose Closely Hose Shank For Connecting 1"With Toothed
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Hose Shank For Connecting 1" Swivel Flange With Toothed With Another Hose Closely
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
1 Inch Ss304 Swivel Flange With Toothed Hose Shank For Connecting
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
KF16 KF25 KF40 KF50 NW ISO Flanges Vacuum Blank Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
C70600 ASTM C70600 Cw352h Round Nickel Copper Tube
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Material: | Alloy Steel |
| Type: | Round Tube |
Astm A403 Wp317/ 317 But Weld Fittings Short / Long Pipe Stub End 1” To 60” Sch10s To Sch160s
| Type: | But Weld Fittings Short / Long Pipe Stub End , Lap Joint Stub End |
|---|---|
| Size: | 1/2’’~48’’(Seamless);16’’~72’’(Welded) |
| Wall Thickness: | Sch5~Sch160\XXS |
B466 UNS C70600 CuNI 90 / 10 Butt Weld Elbows DN25 NPS1 ASME B16.9
| Product Name: | Butt Welding Elbow |
|---|---|
| Product Type: | Elbow |
| Material: | Copper Nickel |
Astm A234 Wp12 , A234 Wp11, A234 Wp22 , A234 Wp5 , A234 Wp9 , Butt Weld Fittings Equal tee, Reducing Tee,Lateral tee
| Material Grade:: | Astm A234 Wp12 , A234 Wp11, A234 Wp22 , A234 Wp5 , A234 Wp9 |
|---|---|
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc |
| Size: | 1-48 Inch DN15-DN1200 |

