All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
LR Butt Weld 2 Inch 90 Degree Smls Elbow Stainless Steel 304L Sch40s Elbow
| Thickness: | Standard Schedule |
|---|---|
| Surface: | As Customer's Requirement |
| PackingAccording Customer's Requesment: | Plastic Bag+Carton,plywood Case Or Pallet, |
Mirror Polished Stainless Steel Pipe S31803 Schedule 40 Butt Weld Pipe Fitting Cap
| Thickness: | 0.5-100mm |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6-813mm |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
ASME B16.9 Stainless Steel Welded Pipe Fitting Butt Weld Elbow For Oil And Gas
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
C276 Nickel Alloy Pipe Fittings C276 Butt Weld Tee Piping Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless Steel Butt Weld Pipe Fitting Equal Reducing Seamless Tee Butt Weld Pipe Fitting
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Tee |
| Packaging Details: | Wooden box |
Pipe Fitting Butt Weld Big Size Elbow Customized Stainless Steel Seamless 90 Degree
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Stainless Steel Butt Weld Pipe Fitting Equal Reducing Seamless Tee Butt Weld Pipe Fitting
| Connection: | Threaded |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Tee |
TOBO ASME B16.9 Stainless Steel Welded Pipe Fitting Butt Weld Elbow For Oil And Gas
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
TOBO ASME B16.9 Stainless Steel Welded Pipe Fitting Butt Weld Elbow For Oil And Gas
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
304L Material Welded Pipe Fittings Stainless Steel Tube Weld Fittings ASTM A182
| Original: | CHINA |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 304L |
| Size: | 6'' |

