All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
DIN 3A ISO BPE Sanitary Stainless Steel Four Way Pipe Butt Weld Four Way Cross
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
Mirror Polished Stainless Steel Pipe S31803 Schedule 40 Butt Weld Pipe Fitting Cap
| Thickness: | 0.5-100mm |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6-813mm |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
ASTM Carbon Steel Forged Pipe Fitting Butt Welding Elbow
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Types:: | Seamless |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
ASTM A234 Sch40 Sch80 90 Degree Carbon Steel Back Butt Welded Reducer Pipe Fittings
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
C276 Nickel Alloy Pipe Fittings C276 Butt Weld Tee Piping Fitting Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Astm A234 Wp12 , A234 Wp11 But Weld Fittings Tee Reducer Lr Elbow A234 Wp22 , A234 Wp5 , A234 Wp9 , Asme B16.9
| Products: | Elbow, Bend, Equal/reduce Tee, Concentric/eccentric Reducer, Cap, |
|---|---|
| Type: | LR 30,45,60,90,180 Degree ; SR 30,45,60,90,180 Degree. |
| Thickness: | SCH10,SCH20,SCH30,STD SCH40, SCH60, XS, SCH80., SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS. |
Sanitary 90 degree elbow butt weld tube fittings Shot blasted DN 150
| Product Name: | Stainless Steel Elbow |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Size: | 1/2" - 80" |
Hot Selling Good Quality Carbon Steel Butt Welded Pipe Fitting
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Stainless Steel SS316/SS304 Sanitary Pipe Fittings Butt Weld Concentric Reducer
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Butt Welded Stainless Steel STD Elbow Pipe Fittings 90 Degree Seamless Alloy Steel Elbow Pipe Bend
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |

