All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
1/2" - 48" ASTM Alloy Steel Equal Elbow 12Cr1MoV P11P22 P91 WB36
| Product Name: | 1/2"-48" ASTM ALLOY STEEL ELBOW(12Cr1MoV,P11,P22,P91,WB36,etc |
|---|---|
| Material: | Alloy |
| Size: | 1/2"-48" |
DN10 - DN1200 Nickle Base Alloy Inconel 601 2.4851 Alloy Steel Elbow Hot Rolled
| Product Name: | DN10-DN1200 Nickle Base Alloy Inconel 601 2.4851 Elbows |
|---|---|
| Material: | Nickle Base Alloy |
| Size: | 1/2"-48" |
Nickel Alloy Steel Forged Pipe Fittings Weldolet, Sockolet, Threadolet NO6600 B564 XS
| Standard: | NO6600 B564 |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Material: | Nickel Alloy |
DN150 ASTM A182 F5 Steel 3000LB Weldolet Fitting
| Standard: | ASTM A182 F5/F9/F11/F22/F91 |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Material: | Duplex Stainless Weldolet |
SUS304 Sanitary Eccentric Pipe Reducer Special Customized Butt Welded Pipe Fitting Reducer
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
3000LB Forged High Pressure Stainless Steel 316 Threaded pipe fittings Bushing NPT Forged Fittings
| Standard: | 90/10 |
|---|---|
| Material: | Stainless SteelCooper |
| Type: | Bushing |
ANSI Forged Fittings NPT Female Threaded Stainless Steel 304L Bushing Fittings
| Standard: | 90/10 |
|---|---|
| Material: | Stainless SteelCooper |
| Type: | Bushing |
Copper-Nickel 70/30 Stainless Steel Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |

