All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld flanges ] match 1958 Products.
T Shape Stainless Steel Male Tee Pipe Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
CF8 Cf8m Stainless Steel Sanitary 304 316 Three Way Pipe Fitting Tri Clamp Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Monel 400 C276 Customized Size Tee Nickel Alloy Seamless Equal Tees Pipe Fitting
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Tee |
| Material: | Hastelloy C276 B366 WPHC276 |
Nickel Alloy Seamless Equal Tees Pipe Fitting Monel 400 C276 Customized Size Tee
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Tee |
| Shape: | Equal/Unequal |
N10276 Reducing Tee fittings Nickel Alloy Tee Hastelloy C276 Pipe Fittings Equal Tee
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Tee |
| Shape: | Equal/Unequal |
Factory Industry Injection Equal Pipe Fittings Stainless Carbon Steel Brass Aluminum Tube Clamp Pipe Fitting
| Tolerances: | ASME B16.9 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Surface Finish: | Polished |
Metal Hardware Pipe Fittings Factory Stainless Steel Carbon Steel Elbow Tee Pipe Fittings
| Model: | Close, Barrel, Hexagon, King Nipple |
|---|---|
| Wall Thickness: | Schedule 5S/10S/20S/40S/80S/160S/XXS |
| Trademark: | Shengtian |
China Factory 18inch THK SCH40 ASME B16.9 Galvanized Stainless Steel 304 Butt Welded T Connector Pipe Tee Fitting
| End Type: | Threaded |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6-813mm |
| Heat Resistance: | Excellent |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

