All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld flanges ] match 1958 Products.
W.NR.1.3912 Alloy 36 Stainless Steel Elbow Fittings LR For Chemical Industry
| Standard:: | ASTM/ASME,JIS,DIN,EN |
|---|---|
| Color: | Silver Gold White |
| Types:: | Stainless Steel |
ASME B16.5 Seamless Galvanized GR2 DN20 Sch40S Steel Pipe
| Product Name: | ASME B16.5 Seamless Galvanized GR2 DN20 Sch40S Steel Pipe |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Thickness: | 1 - 50 Mm |
China factory export 45 deg 90 degree dn700 titanium elbow pipe fitting
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # Stainless Steel Equal Tee Stainless Steel Pipe Fitting MT23
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Technics: | Casting |
Food Grade Sanitary SS316 Stainless Steel Pipe Fitting Tee
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Connection: | Female |
ASTM B366 WP904L Stainless Steel Stub Ends For Nickel Alloy Fittings
| Standard: | ASTM B366 WP904L |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Outside Diameter: | 1/2"-- 48" |
3000# Copper Nickel 7060 NPT 1/2" Forged Pipe Fittings
| Material: | Copper Nickel 7060 |
|---|---|
| Type: | Tee |
| Size: | DN15-DN1200 |
China manufacturer hot sale stainless steel pipe fittings Sample Customization 304/316 1/8"-4" Stainless Steel tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
1/4" 3/8" 1/2" 3/4" 1" 2" 3" 4inch Tee 3 way Tee Threaded Pipe Fittings Stainless Steel SS 304 Female x Female x Female
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
High quality 304 / 316L stainless steel reducing tee reducing/Unequal tee internal thread threaded tee pipe fittings
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

