All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tee ] match 2070 Products.
Flat Face Welding Neck Flange PN10 CuNi 70/30 Din 2632 EEMUA145 ANSI B16.5 1 - 48 Inch
| Size: | 1-48inch |
|---|---|
| Material: | CuNi 70/30 |
| Type: | WN Flange |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless steel 304 316L equal reducing 3way~6ways cross vacuum ISO-K ISO-F ISO flange half full Nipple Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless steel 304 316L equal reducing 3way~6ways cross vacuum ISO-K ISO-F ISO half full Nipple Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer mass produces high-quality plastic red brown PP pipe fittings tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # Stainless Steel Pipe Fitting Equal Tee Stainless Steel Cross
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless Steel Elbow SS Tee / Stainless Steel 904 904L Welded Pipe Fittings Elbow
| Material: | Duplex Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal,Reducing,Customer's Request |
| Connection: | Welding |
COVNA SS304 316 Pipe Fitting Union Elbow Tee Cross Type Stainless Steel Industrial Pipe Fittings
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
C276 Equal Tee N10276 Reducing Tee Fittings Nickel Alloy Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Gas Industry Weld On Pipe Fittings STD Thickness Seamless High Strength
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Type: | 90 Deg Elbow |
| Size: | 2-1/2" |

