All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tee ] match 2070 Products.
Sch80 6inch 90/10 Stainless Steel Tee Galvanized Pipe Fittings Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Copper Nickel CuNi 7/30 CuNi 90/10 180 Degree Long Radius Elbow / Weld Pipe Fittings
| Product Name: | TOBO Pipe Fitting Elbow |
|---|---|
| Standard: | JIS B2311,B2312,B2312,B2 |
| Size: | 1/8"-100" |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
T Shape Stainless Steel Male Tee Pipe Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
CF8 Cf8m Stainless Steel Sanitary 304 316 Three Way Pipe Fitting Tri Clamp Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
METAL Low Alloy Steel Pipe Fittings Butt Welding Pipe Fittings Equal Tee A403 WP904L 6" SCH40 ASME B16.9
| Thickness: | SCH5S, SCH10S, SCH40S, SCH80S |
|---|---|
| Shape: | Tee |
| End Connections: | Female NPT |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

