All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
Astm B16.9 Ss304 316 Pipe Fitting Carbon Steel 6X4Inch sch40 Reducer
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Reducer |
| Material: | Inconel625 Alloy 600 601 625 Incoloy825 |
Hot Selling METAL 300# 18" SCH80 RJF ASME B16.5 Steel Flange Welding Neck Flange
| Packaging Details: | wooden case |
|---|---|
| Delivery Time: | 20 working days |
| Payment Terms: | T/T, L/C, D/A, D/P |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 4'' 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 1/2' Reducer Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 2' Reducing Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 1/2' 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 12" Reducing Pipe Fitting PE / BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

