All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
Carbon Steel 6X4Inch Sch40 Reducer Astm B16.9 Ss304 316 Pipe Fitting
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Reducer |
| Material: | Inconel625 Alloy 600 601 625 Incoloy825 |
ASTM WP91 Stainless Steel Elbows ASME B16.9 For Chemical / Petroleum
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB |
|---|---|
| Thickness: | Sch5s-schxxs |
| Type: | Seamless Or Weld |
ASME Barred Stainless Steel Tee Tube 304 Sch40 1 Inch Pipe Fitting Tools
| Size: | 1-48 Inch |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 |
| Thickness: | Sch5-Sch160,XS,XXS |
COVNA SS304 316 Pipe Fitting Union Elbow Tee Cross Type Stainless Steel Industrial Pipe Fittings
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
T Shape Stainless Steel Male Tee Pipe Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Sch80 6inch 90/10 Stainless Steel Tee Galvanized Pipe Fittings Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
A105N NPS 22 Inch SCH10 RF Forged Steel Flanges / Stainless Weld Neck Flange
| Product Name: | Flange |
|---|---|
| Type: | WN FLANGE |
| Thickness: | Sch10 |
SCH10 RF NPS 2'' Socket Weld Flange A105N ASME B16.5 ISO9000 Certification
| Product Name: | Flange |
|---|---|
| Type: | SW FLANGE |
| Size: | NPS 2'' |

