All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
EEMUA 145 1 - 48 inch Forged Copper Nickel Tube Elbow / socket Type
| Material: | CUNI9010 |
|---|---|
| Size: | 1-48inch |
| Thickness: | Sch5-Sch160,XS,XXS |
Standard Slip On Flange Stainless Steel SO Flange 1/2" Class 900 Pressure
| Product Name: | SO Flange |
|---|---|
| Type: | SO Flange |
| Pressure: | 900# |
Stainless Forged Steel Flanges ASTM / ASME S/A182 F44 Simple Structure
| Product Name: | SO Flange |
|---|---|
| Type: | Stainless Steel Flange |
| Pressure: | 150# |
Seamless Stainless Steel Pipe Fitting Stainless Elbow 316 316L 316H 316Ti
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
Hydraulic Connector Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Stainless Steel Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
90 Degree LR Elbow Stainless Steel Pipe Fittings Double Internal Threaded Tube Connector
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Connection: | Threaded |
| Technics: | Casting |
Copper-Nickel 70/30 Stainless Steel Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |

