All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
45° Elbow, Short Radius, BE, BE, 3", S-10S, ASME-B16.9, ASTM A403 Grade WPS31254,Seamless
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | Customized Size |
| Application: | Connect Pipes,oil Pipelines |
China Hot 2" 90 Deg Elbow LONG BW Sch40s Stainless Steel 304
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Connection: | Female |
Factory Supply High Quality Gr2 Gr12 Titanium 90 Degree Elbow Pipe Fitting
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
SCH 40 Hydraulic Connector Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Copper Nickel 70 / 30 Stainless Steel Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
3000# ASTM A182 F304 90° Forged Threaded Elbow 3/4" for Machinery
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 F304 |
| Size: | 3/4" |
45° Elbow, Long Radius, BE, BE, 5", S-10S, ASME-B16.9, ASTM A403 Grade WPS31254,Seamless
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Name: | 45 Degree Elbow |
| Technics: | Seamless |
Forged Threaded Elbow 3/4" For Machinery 3000# ASTM A182 F304 90°
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 F304 |
| Size: | 3/4" |
ASTM A312 TP304 Stainless Steel Seamless Pipes For Fluid , Annealed And Pickled
| SIZES: | 1/8"NB - 24 "NB |
|---|---|
| Material: | ASTM A312 TP304 |
| Color: | White Silver Gold |

