All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forged fittings and flanges ] match 3201 Products.
1/2 - 48 Inch Forgings Flanges And Fittings Gas Tungsten Arc Welding
| Size: | 1/2-48 Inch |
|---|---|
| Material Grrade: | S30815 Elbow |
| Type: | Seamless Or Weld |
SS304 Vacuum Nipple Fittings KF Stub End Lapped Flange
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
Cross 1" 3000# Forged Stainless Steel 316L Socket Weld Fitting
| Outer Diameter: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| Type: | Equal Cross |
Cross Forged Weld Stainless Steel 304 2 Inch 3000# Fittings For Oil Water
| Outer Diameter: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |
Socket Weld Unequal Cross 2 Inch Class 6000 Fittings For Oil Water
| Outer Diameter: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |
C276 Nickel Alloy Pipe Fittings C276 Butt Weld Tee Piping Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Electrical Conduit Fittings Manufacturer UL Listed Rigid Aluminium Elbow
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Types:: | Seamless |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
High Pressure Forged Carbon / Stainless Steel Socket Welding Fittings Tee 3000 / 6000 / 9000Lbs
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
High Pressure Forged Carbon Steel/Stainless Steel Socket Welding Fittings Tee, 3000/6000/9000Lbs.
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASTM B423 825 Degree Long Radius Elbow Casting Nickel Alloy Butt Welding Pipe Fittings
| Types: | Elbow, Tee, Reducer, Cap, Stub End, Etc. |
|---|---|
| Color: | White,Can Be Customed |
| Size: | 16'' |

