All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forged high pressure pipe fittings ] match 1995 Products.
Dn 200 150# Astm Welding Neck Forged Steel Flanges / Stainless Steel Flanged Fittings
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 200 |
A105 ASME B16.5 Carbon Steel Forged Steel Flanges , WN BL Butt Weld Flanges
| Product Name: | Welding Neck Flange |
|---|---|
| Product Type: | WN FLANGE |
| Size: | 14'' |
Dn 20 Stainless Steel Pipe Flanges , Rf 600# 3/4 " Socket Weld Flange
| Product Name: | Socket Weld Flange |
|---|---|
| Product Type: | SW FLANGE |
| Size: | 3/4" |
Alloy Steel C276 RJ Hastelloy Flanges Spectacle Blind 150 Pressure 1/2" - 60" Size
| Product Name: | Spectacle Blind |
|---|---|
| Product Type: | Spectacle Blind FLANGE |
| Size: | 1 |
Standard Slip On Flange Stainless Steel SO Flange 1/2" Class 900 Pressure
| Product Name: | SO Flange |
|---|---|
| Type: | SO Flange |
| Pressure: | 900# |
6 Inch Forged Steel Flanges High Strength For Oil Industry ISO9001 Certification
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 6 INCH |
Professional Forged Steel Flanges Welding Neck For Machining Equipment
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | WELDING NECK |
| Size: | 1" |
1/2" 900LBS Grooved FR Forged Steel Flanges ASTM B462 UNS NO6625 High Performance
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Product Type: | Spectacle Blind FLANGE |
| Size: | 1/2" |
Sch5s - Schxxs Forged Steel Flanges 3/4" Size Welding Neck For Oil Industry
| Product Name: | FLANGE |
|---|---|
| Type: | WELDING NECK |
| Size: | 3/4" |
1“ SO Flange RF ASME B16.5 FLG 150 R.F. (125-250 AARH) FORGED ASTM A 105 N GA-E-60103
| Color: | Customer's Requirement |
|---|---|
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
| Packing: | Inner Poly Bag,Plastic Bag+Carton,plywood Case Or Pallet,According Customer's Requesment |

