All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forgings flanges and fittings ] match 3201 Products.
F52 WN Flange Inconel 718 N07718 2.4668 Cs Astm A105n Sch Std / Flat Flange Ansi 150 A350 Lf2 Material Flange Astm A694
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
SO RF FLANGE , A 182, GR F1, F11, F22, F5, F9, F91
| Packaging Details: | WOOD PACKAGES |
|---|---|
| Delivery Time: | 10--30DAYS |
| Supply Ability: | 10000000/PC/MONTH |
Super Duplex 2507 UNS S32750 But Weld Fittings Elbow 900 , LR/SR, Elbow ,Tee , Reducer , ASTM A182 F53 2507 SA182 F53
| Thickness:: | Sch5-Sch160, STD, XS, XXS |
|---|---|
| Standard:: | ANSI/ASTM B16.9/ B16.11 |
| Surface Finish:: | Sand Blast, Black Painting, Galvanizing Finish |
Duplex Steel Swivel Flange 2205 ASME B16.5 Class 150-2500 DN1500 RJ
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange 2 Inch Stainless Steel Flange Swivel Rotary Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Swivel Flange Dn50 High Pressure Flange Stainless Steel Swivel Joint
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
Hot Sales Threaded Flange Super Austenitic Stainless A182 F44 500# 4"-12" For Industry
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Hot Sales ANSI B16.5 Blind Flange A312 TP321 150#- 1500# 4"-8" For Industry
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
Reliable Quality ANSI B16.5 Blind Flange Stainless Steel A182 F347 600#-1500# 2"-24"
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |
A182 300#-1500# 4" ANSI B16.5 A182 F44 Socket Welding Flange
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
| Surface: | Annealed & Pickled, Bright Annealing, Polished |

