All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ forgings flanges and fittings ] match 3201 Products.
1/2inch BSP NPT Plumbing Materials Stainless Steel Threaded SS304 / 316 Pipe Fittings Tee For Water Supply
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
C70600 Copper Nickel 90/10 Elbow 90 Deg 1/2 " SCH 10S elbow fittings
| Material: | Copper Nickel 90/10 |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |
304 Seamless Stainless Steel Pipe Tube Connector Adapter Fitting ASTM 269
| Product Name: | Pipe |
|---|---|
| Product Type: | Pipe |
| Price: | Negotiation |
Tube Standard Stainless Steel 304 316 Seamless Ss Pipe For Water Fitting
| Product Name: | Pipe |
|---|---|
| Product Type: | Pipe |
| Price: | Negotiation |
METAL Wholesale Elbow Copper Return Bend Copper Welding Pipe Fitting
| Packaging Details: | in plastic bags then in bundles |
|---|---|
| Delivery Time: | 15workdays |
| Payment Terms: | T/T or Western Union or LC |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Flange Blind Welding Neck Slip On Flanges A105 GradeI ,Grade2 Carbon Steels flange B16.5
| Material: | A105 GradeI ,Grade2 Carbon Steels |
|---|---|
| Packaging Details: | PLY-WOODEN CASE |
| Delivery Time: | 10days |
A234 Wpb Carbon Steel Pipe Fitting Connector LR Elbow 90 D Sch40 ANSI
| Product Name: | Tobo Butt Welding 180D Elbow |
|---|---|
| Material: | Carbon Steel |
| Brand: | TOBO |
Pipe Coupling 304 Stainless Steel Pipe Connector Adapter Fitting ASTM 269
| Product Name: | Pipe |
|---|---|
| Product Type: | Pipe |
| Price: | Negotiation |

