All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ industrial pipe fittings ] match 4543 Products.
Carbon Steel WPB 234 SCH40 Pipe Fittings Concentric Eccentric Reducer ASME/ANSI B16.9
| Technology: | Seamless And Welded |
|---|---|
| Usage: | Oil Gas Water Industrial |
| Transport Package: | Wooden Cases Or Pallets |
Titanium Alloy ASTM Ti-2Al-2.5Zr Long Radius 90 Degree Elbow Pipe Fitting PE/BE Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
dn15 din 2986 Forged Pipe Fittings , stainless steel npt threaded half coupling asme16.9
| Product Name: | Dn15 Din 2986 Stainless Steel Npt Threaded Half Coupling |
|---|---|
| Connection: | Female |
| Standard: | ASME,JISB,GOST,etc |
Hot Sale ANSI Carbon Steel Pipe Fittings Sch40 Reducing Equal Tee
| Size: | Customized Size |
|---|---|
| Type: | Equal Tee |
| Material: | 3Stainless Steel |
Copper-Nickel 70/30 Pipe Fitting Forging Stainless Steel Flange OD 4'' Class 300 Nipo Flange Stock
| Type: | Blind,weld Neck Flange,threaded,Pipe Flange,socket Welding |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-35 Days |
| Surface: | As Customer's Requirement |
Stainless Steel Flange Pipe Fitting Forging Copper-Nickel 70/30 OD 4'' Class 300 Nipo Flange Stock
| Type: | Blind,weld Neck Flange,threaded,Pipe Flange,socket Welding |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-35 Days |
| Surface: | As Customer's Requirement |
Stainless Steel Flange Pipe Fitting OD 4'' Class 300 Forging Copper-Nickel 70/30 Nipo Flange Stock
| Type: | Blind,weld Neck Flange,threaded,Pipe Flange,socket Welding |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-35 Days |
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500,Class150,150#-2500# |
Stainless Steel SS Hose Connector Y Type Tube 1/4 Barb Splicer Joint Coupler Adapter Pipe Fitting
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Sanitary stainless steel 201 304 inner wire Tee stainless steel Screw Thread Pipe Fittings extruded equal Tee 3 way fema
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |

