All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld tube fittings ] match 2125 Products.
150LB Slip On Forged Steel Flanges , A182 F316L FF Forged Steel Fittings
| Product Name: | Slip On Flange |
|---|---|
| Material: | A182 F316L |
| OD: | 14'' |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Manufacturer SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # Stainless Steel Pipe Fitting Equal Tee Stainless Steel Cross
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
CF8 Cf8m Stainless Steel Sanitary 304 316 Three Way Pipe Fitting Tri Clamp Tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Factory Price SS304 Stainless Steel Sanitary Reducing Tee Pipe Fittings Three Ways
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
SS316L sanitary pipe fitting food grade stainless steel equal type cross tee
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Product Type: | Tee |
| Outer Diameter:: | 6" |
Stainless Steel Forgings Flanges And Fittings Spectacle Blind Flange For Petroleum
| Product Name: | DN15-DN600 PN16 Stainless Steel Class 150 Spectacle Blind Flange For Petroleum,chemical Industry,water |
|---|---|
| Size: | DN15-DN600 |
| Color: | Silvery |
ASME B16.9 TR Sand Rolled Stainless Steel Reducing Tee Equal TEE 1/8"-60" Butt Welded SS Tube Fitting
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
|---|---|
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc. |
| Warranty: | 3 Years |
SW, 3000LB,6000LB ANSI B16.11 Forged Pipe Fittings Butt Weld Elbows
| NAME: | ANSI B16.11 Forged Fittings, Steel Forged Pipe Fitting |
|---|---|
| PRODUCTS: | Elbows, Reducers, Pipe Tees, Bends, Pipe Caps |
| Standard: | ASME B16.11 |

