All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt welded pipe fittings ] match 3860 Products.
3000# ASTM A182 F304 90° Forged Threaded Elbow 3/4" for Machinery
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 F304 |
| Size: | 3/4" |
Super Duplex Stainless Steel 90 Degree Socket SW Elbow 1 Inch 3000# UNS32750
| NAME: | UNS32750 Galvanized 90 Degree Elbow |
|---|---|
| Connection: | Forged |
| Standard: | ASME , ANSI , JIS , DIN |
CuNi 90/10 C70600 DIN STANDARD 1 1/4 INCH OD38 Inner Forged Steel Flanges DN32 PN16
| Product Name: | Tobo Flange |
|---|---|
| Material: | CuNi 90/10 |
| Size: | 1/2" - 144" |
Stainless Steel Slip On Flanges ASME B16.25 1/2" SCH10 150# Flange A403 WP304
| Product Name: | Slip-On Flanges |
|---|---|
| Type: | Forged Flange |
| Pressure: | 150LB |
Forged Threaded Elbow 3/4" For Machinery 3000# ASTM A182 F304 90°
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Material: | ASTM A182 F304 |
| Size: | 3/4" |
Duplex Stainless Steel Flanges , 2507 2205 2304 153MA Slip On Flange
| Product Name: | Tobo Flange |
|---|---|
| Material: | UNS S31803\S32750 |
| Size: | DN10-DN3600 |
Durable Forged Steel Flanges Stainless Steel Material Reduced Installation
| Product Name: | Slip-On Flanges |
|---|---|
| Type: | Stainless Steel Flange |
| Pressure: | 150LB |
ASME B16.47 20" SCHXXS Forged Steel Flanges 15mm - 600mm For Flanged Outlets
| Product Name: | Slip-On Flanges |
|---|---|
| Type: | StainlessvSteel Flange |
| Pressure: | 900LB |
Stainless Steel Eccentric Unequal BW WP348 A 403 Grade WP 316
| Product Name: | Eccentric Reducer |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Material Grade: | WP348 |
90 Degree Super Duplex Stainless Steel Forged Elbow 3000LB DN25 UNS S32750
| NAME: | UNS S32750 90 Degree Forged Elbow |
|---|---|
| Connection: | Forged |
| Standard: | ASME , ANSI , JIS , DIN |

