All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ concentric pipe reducer ] match 1256 Products.
Sanitary Food Grade 3way Stainless Steel Reducing Unequal Tee Pipe Fittings
| Origin: | China |
|---|---|
| End Connection: | Threaded |
| Manufacturing Process: | Push, Press, Forge, Cast, Etc. |
Super Duplex Stainless Steel Tee WP UNS S32760/ Zeron 100 10 inch Sch80s
| Material Grrade: | ASTM A 815 ASME SA-815 WP UNS S32760 |
|---|---|
| Size: | 1-48 Inch DN15-DN1200 |
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc |
Big Carbon Steel ASTM A234 WPB Butt Weld Fittings 45 Degree Elbow
| Product Name: | Carbon Steel Elbow |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Size: | 1/2" - 80" |
Big Size Carbon Steel Butt Weld Fittings ASTM A234 WPB 90 Degree Elbow
| Product Name: | Carbon Steel Elbow |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Size: | 1/2" - 80" |
3/4‘’ Stainless Steel 90 Degree Elbow ASTM A403 WPXM-19 6000LB
| Product Name: | Stainless Steel 90 Degree Elbow ASTM A403 WPXM-19 6000LB 3/4‘’ |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.11 |
| Color:: | Silver |
Sanitary 90 degree elbow butt weld tube fittings Shot blasted DN 150
| Product Name: | Stainless Steel Elbow |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME , EN, DIN,JIS,GOST Etc. |
| Size: | 1/2" - 80" |
Seamless Buttweld Fittings SS 316Ti S31635 Mss Sp43 Stub End Street Elbow Stainless Steel Tube 8X6 Concentric Reducer
| Packaging Details: | WOODEN CASES |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms: | T/T |
ASTM A403 WP304L Butt Weld Fittings 90 Degree Stainless Steel Elbow
| Product Name: | ASTM A403 WP304L ASME B16.11 90 Degree Stainless Steel Elbow |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.11 |
| Color:: | Silver |
ASME B16.11 SW 45 Degree Stainless Steel Elbow DN6 - DN100 3000LB
| Standard: | ASME B16.11 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Socket Weld |
Size 1/2 - 60 Inch Stainless Steel Tee Jis Sus304 Sus 304 Sus304L Sus316 Sus316L
| Material: | UNS S32750 UNSS32760 |
|---|---|
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc. |
| DN: | 15-1200 |

