All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld flanges ] match 1958 Products.
SCH 40 Hydraulic Connector Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Stainless Steel Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
316L Stainless Steel 90 Degree Elbow Long Radius Elbows SCH10S To SCH160
| Material Grade: | A403-Wp316L |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 |
| Size: | 1-48 Inch |
ISO9001 PED Ss Pipe Fittings , ASTM A234 Butt Welding Stub End Fittings
| Standard: | Dúple X 2205 |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Outside Diameter: | 1/2"-- 48" |
WROUGHT STEEL WELDED ASTM A403 WP321 (ANNEALED) BW SCH 20 ASME B16.9 ELBOW 90(LR)
| Type: | Elbow |
|---|---|
| Certificate: | GB/T19001-2008-ISO 9001:2008 |
| Packing: | Wooden Box Or Wooden Pallet |
AISI 316 / 316L Blind Flange / Pipe Fitting ANSI B16.5 CL600 Forged Flanges Stainless Steel BLD Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Straight And Reducing-On-The-Outlet Tees Long Radius 90 Deg En 10253-2 Typ A 3D Welded Pipe Elbow
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Sample: | Provided,Free,Available Free Within 7days |
| Application: | Fluid Pipe,Structure Pipe |
precision stainless steel copper titanium aluminium brass flange Custom loose floor threaded Weld Neck Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
ASTM Sockolet Threadolet 1/2" 6000LB MSS SP-97 Olet Forged Fittings
| Packing: | Wooden Case |
|---|---|
| Application: | Oil And Gas, Chemical, Power Plant, Water Treatment, Etc. |
| Type: | Elbow, Tee, Reducer, Cap, Stub End, Etc. |
ASTM A403 WP321 / H Austenitic Stainless Steel Pipe Fittings Long Radius 90 Degree Elbow
| Product Name: | ASTM A403 WP321 / H Austenitic Stainless Steels 90 Degree Elbow |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Type: | Elbow |

