All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld flanges ] match 1958 Products.
Butt Welding 6 Inch Stainless Steel Equal TEE SCH80 WPS34565 ASME B16.9
| Product Name: | Stainless Steel TEE |
|---|---|
| OD: | 6'' |
| Thickness: | SCH80 |
ELBOW 90, SEAMLESS ASTM A234 GR WPB-S, ASME B16.9, R=1.5D, BUTT WELD, CS01, SCH40 Ø3"
| Product Name: | Stainless Steel Elbow |
|---|---|
| DN: | 3'' |
| Thickness: | 40 |
SEAMLESS ASTM A234 GR WPB-S, ASME B16.9, R=1.5D, BUTT WELD, CS01, SCH40 Ø3"
| Product Name: | Stainless Steel Elbow |
|---|---|
| DN: | 3'' |
| Thickness: | 40 |
Durable Stainless Steel Weld Elbows Butt Welding Elbow High Strength 7 - 48 Inch
| Standard:: | JIS,DIN, EN, ASTM,ASME |
|---|---|
| Color: | White Silver Gold |
| Types:: | Stainless Steel |
2" Stainless Steel Flange Swivel Rotary Joint Copper-Nickel 70/30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Flange Swivel 2" Stainless Steel Rotary Joint Copper-Nickel 70/30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Rotary Joint Flange Swivel 2" Stainless Steel Copper-Nickel 70/30
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Copper-Nickel 70/30 Rotary Joint Flange Swivel 2" Stainless Steel
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Hose Shank For Connecting 1" Swivel Flange With Toothed With Another Hose Closely
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |

