All Products
-
Butt Weld Fittings
-
Stainless Steel Elbow
-
Stainless Steel Tee
-
Stainless Steel Reducer
-
Stainless Steel Pipe Cap
-
Duplex Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Stub Ends
-
Forged Pipe Fittings
-
Forged Steel Flanges
-
API Carbon Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Welded Pipe
-
Nickel Alloy Pipe
-
Hastelloy Pipe
-
Copper Nickel Tube
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Bars
-
Spiral Wound Gasket
-
Cast Acrylic Sheet
-
Brazil---AimeeIn the latest vendor rating, TOBO won the excellent rating, it is good, will continue to cooperate. -
Thailand ---Dave MulroyASTM A213 T9 Alloy steel pipe ,Stable quality , good price, excellent serive, TOBO GROUP is our trustworthy partner . -
USA ---AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange ,Good quality , we like that ! And delivery time in time also ,very professional.
Keywords [ butt weld fittings ] match 4053 Products.
Hydraulic Connector Swivel Hose Fitting Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Copper-Nickel 70/30 Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Copper Nickel 70 / 30 Stainless Steel Swivel Hose Fitting Hydraulic Connector Hose Flange
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel,Carbon Steel,alloy Steel |
| Size: | Customize,1/2" - 120" |
Stainless Steel Weldolet 6" x 2" THK 11.07mm / XXS ASTM A694 Gr . F52
| Standard: | ASTM A182 F44 F904L |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Material: | Stainless Steel |
Duplex Stainless Forging weldolet sockolet threadolet ASTM a182 F 304, 304L
| Standard: | ASTM A182 F 304, 304L |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Material: | Stainless Steel |
Nickel Alloy forging weldolet sockolet threadolet ASTM A182 F5/F9/F11/F22/F91
| Standard: | ASTM A182 F5/F9/F11/F22/F91 |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Material: | Duplex Stainless Weldolet |
XS XXS Stainless Steel Tee Pipe Fittings Tee 1/2-72 Inch WP309 Sch5-Sch160
| Material: | WP309 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| Standard: | ASME B16.9 |
Low Alloy A234 WP11 Bushing Threaded Forged Pipe Fittings Reducer Bushing Steel
| Material: | A234 WP11 |
|---|---|
| Type: | Bushing |
| Shape: | Equal |
Low Alloy A234 Bushing Threaded Forged Pipe Fittings Reducer Bushing Steel For Industry
| Standard: | A234 |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Bushing |
Pressing Stainless Steel Stub Ends with 1/2" - 48" Outside Diameter A403-316L
| Standard: | A403-316L |
|---|---|
| Color: | White, Silver |
| Outside Diameter: | 1/2"-- 48" |

